klimatyzacja do domu Toshiba

Firma TOSHIBA jest wiodącym liderem w dziedzinie rozwiązań HVAC. Jej historia związana z branżą klimatyzacyjną sięga 1930 roku, kiedy to na rodzimym rynku – w Japonii opracowała pierwszą hermetyczną sprężarkę. Pięć lat później stworzyła swój pierwszy klimatyzator w wykonaniu przenośnym. Kolejnym krokiem milowym w historii firmy był w 1961 – pierwszy na świecie klimatyzator typu Split.

TOSHIBA to…
… partnerstwo, stabilizacja, jakość, niezawodność, innowacyjność, zrównoważony rozwój, marka z historią, przyszłość

Elegancki design

Błyszcząca powierzchnia, podświetlenia LED, niski profil

Przyjazny środowisku

Urządzenia Toshiba pracują na ekologicznym czynniku R32

Wysoka efektywność energetyczna

Urządzenia klimatyzacyjne Toshiba osiągają klasy energetyczne nawet A+++/A+++

Cicha praca

Od 19dB(A)
klimatyzacja do domu Daikin

”Dążenie do zrównoważonego rozwoju i zrównoważonego społeczeństwa poprzez potęgę technologiczną oraz znakomite zasoby ludzkie”

Masanori Togawa, Prezes i Dyrektor generalny, Daikin Industries, Ltd.

Misja Daikin

Efektywne grzanie

Efektywne chłodzenie

Przyjazny środowisku

Intuicyjne sterowanie

Firma Mitsubishi Electric należy do światowej czołówki pod względem produkcji i sprzedaży produktów oraz systemów elektrycznych i elektronicznych o szerokiej gamie zastosowań. Systemy klimatyzacyjne Mitsubishi do zastosowań komercyjnych i mieszkaniowych zdobyły uznanie na całym świecie za wysoki standard wydajności, bezkompromisową niezawodność i energooszczędność przy obniżonych kosztach. Zapewniają większy komfort przy jednoczesnym zmniejszaniu wpływu na środowisko i tworzeniu lepszego świata dla wszystkich dzięki najnowocześniejszym innowacjom w dziedzinie klimatyzacji.

Doświadczenie

Pierwszy klimatyzator wyprodukowany w 1954 roku

Inteligentne rozwiązania

Nowoczesna technologia optymalizacji hałasu, sprawiającą, że klimatyzatory Mitsubishi Electric są jednymi z najcichszych na rynku.

Serwis

Niezawodne i szybkie wsparcie serwisowe dzięki profesjonalnej kadrze oraz zainwestowaniu we własny magazyn części zamiennych

5 lat gwarancji

5 lat gwarancji zapewnia użytkownikom spokój i bezpieczeństwo
innova

Ahlsell Sweden AB we współpracy z najlepszymi światowymi producentami opracował system klimatyzacji komfortu Innova. Założeniem było uzyskanie wysokiej efektywności przy zachowaniu niskiego hałasu i gwarancji bezpieczeństwa podczas eksploatacji. Wszystkie projektowane modele są dostosowane do klimatu, przyjazne dla środowiska i łatwe w montażu. Dodatkowo, większość modeli wyposażono w szereg praktycznych funkcji umożliwiających ustawienie indywidualnych parametrów komfortu powietrza. Urządzenia Innova wyposażone są w wydajny system oczyszczania powietrza w celu uzyskania wyższej czystości i poziomu komfortu w pomieszczeniu. Urządzenia posiadają wiele unikalnych funkcji wyróżniających się pośród innych produktów dostępnych na rynku oraz konkurencyjnymi cenami.

Tryb inteligentnej regulacji temperatury I FEEL

Kompaktowa budowa, niska waga

Szwedzki design

5 lat gwarancji