SprzętKlimatyzator Mitsubishi Premium

Klimatyzator Mitsubishi Premium – Technika w najpiękniejszej formie

 

Klimatyzator Mitsubishi Premium

 

Zaprojektowane specjalnie dla nowoczesnej architektury ze stylowymi wnętrzami, wysokiej jakości Klimatyzator Mitsubishi Premium spełniają najwyższe standardy estetyczne. Nazwa produktu Kirigamine Zen uosabia holistyczne podejście do tej nowej innowacji. Kirigamine to wzniesiony płaskowyż w Japonii, który reprezentuje dziewiczą naturę, podczas gdy Zen oznacza harmonię, spokój i dobre samopoczucie

Klimatyzator Mitsubishi Premium – mocny, gdy go potrzebujesz

Dekoracyjne urządzenia ścienne Mitsubishi Premium stanowią udane połączenie ambicji estetycznych z nowatorską techniką klimatyzacyjną. Dostępnych jest 6 wersji o mocy chłodniczej sięgającej 5,0 kW i mocy grzewczej sięgającej 5,8 kW, co pozwala na elastyczne dopasowanie do prawie każdej wielkości pomieszczenia. Co więcej urządzenia Mitsubishi Premium zapewniają stabilną pracę w trybie ogrzewania do -15 st. C.

Opracowane jako uzupełnienie nowoczesnego wystroju wnętrza, klimatyzatory Kirigamine ZEN są dostępne w trzech kolorach specjalnie dobranych tak, aby pasowały do ​​każdego miejsca instalacji.

 

Mitsubishi Premium Silver Matt
Mitsubishi Premium White
Mitsubishi Premium Black

 

 

Korzystny wpływ na poczucie harmonii ma także bardzo niski poziom hałasu wynoszący zaledwie 21 decybeli, co umożliwia montaż we wrażliwych na hałas pomieszczeniach mieszkalnych i gabinetach. Poprzez nowatorską technikę inwerterową dekoracyjne urządzenia ścienne Premium osiągają klasę efektywności energetycznej A+++ w trybie chłodzenia i A++ w trybie grzania.

Wyposażenie Klimatyzatora Mitsubishi Premium

Na pokładzie klimatyzatora Mitsubishi Premium znajdują się:

  • karta WiFi MEL Cloud zapewniająca możliwość sterowania klimatyzacją za pomocą urządzeń mobilnych
  • Filtr oczyszczający powietrze z jonami srebra
  • Funkcja i-save zapamiętująca preferowane tryby pracy

Sprawdź co możesz zyskać wybierając Mitsubishi Premium!

Sprawdź koniecznie nasze atrakcyjne upusty na klimatyzator Mitsubishi Premium i Pakiety Korzyści. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń na numer 667 850 729 i uzyskaj darmową wycenę!

Inne teksty na blogu