Sprzęt

Klimatyzator Toshiba HAORI

Już jest dostępny! Długo wyczekiwana odpowiedź Toshiby na designerskie klimatyzatory konkurencji takie jak Mitsubishi Premiumczy Daikin Stylish w końcu stała sie faktem! Zapraszamy do lektury 🙂

 

Klimatyzator HAORI Toshiba – kwintesencja elegancji i komfortu uzupełniona o najnowsze rozwiązania technologiczne i wysoką energooszczędność.

 

Nowy wymiar elegancji

Klimatyzator Toshiba Haori

HAORI to klimatyzator wykonany w innowacyjnym designie. Zewnętrzny panel został pokryty tkaniną, co sprawia, że dostępny jest w wielu odsłonach kolorystycznych, w tym szarym, antracytowym, ciemnoniebieskim i błękitnym, złotym i brązowym. Co więcej, materiał można samodzielnie ściągać i zakładać dzięki zastosowaniu rzepów.  Tym samym panel jest łatwy w utrzymaniu czystości. Obłe kształty jednostki wewnętrznej także doskonale wpasowują się w każdą aranżację pomieszczenia.

 

Klimatyzacja Toshiba Haori

Klimatyzator Toshiba Haori Pilot

Zaletą urządzenia jest nowy, luksusowy sterownik znajdujący się w zestawie. Dotykowe przyciski stylizowane na szkło, elektroniczny wyświetlacz oraz magnetyczny element pozwalający na szybkie i intuicyjne umieszczenie pilota na ściennym uchwycie gwarantują nie tylko piękny i nowoczesny wygląd, ale także komfortowe użytkowanie.

Innowacyjne rozwiązania

Klimatyzator wewnętrzny HAORI jest urządzeniem energooszczędnym. Przypisano mu klasę energetyczną A+++ zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Innowacyjny kształt łopatek jednostki zewnętrznej sprawia, że jest on niezwykle cichy w działaniu.

Poczuj komfort użytkowania

Jednostkę wewnętrzną HAORI wyposażono w specjalną konstrukcję umożliwiającą kierunkowy nawiew, bez konieczności bezpośredniego wyrzutu powietrza na użytkowników. To eliminuje nieprzyjemne uczucie przeciągu. System gwarantuje również daleką dystrybucję klimatyzowanego powietrza, co sprzyja utrzymaniu równomiernych warunków termicznych w całym pomieszczeniu. Jednocześnie klimatyzator posiada tryb HADA CARE, który zapobiega wysuszaniu skóry.

Klimatyzator Toshiba Haori wifi

Znaczenie dla użytkowników ma także wygodne sterowanie urządzeniem. Poza zastosowaniem nowoczesnego pilota/sterownika, klimatyzatorem HAORI można sterować także za pomocą modułu Wi-Fi. Specjalna aplikacja na urządzenia mobilne umożliwia zdalne ustawienie wymaganych parametrów oraz kontrolę zużycia energii dzięki zastosowaniu czytelnych wykresów. Co więcej, jednostką wewnętrzną można także sterować za pomocą głosu przy zastosowaniu amazon alexa czy Google Assistant. Dla jeszcze większego komfortu użytkownicy mogą zaprogramować indywidualnie dopasowane warunki klimatyczne, które następnie uruchamiane są za pomocą jednego przycisku.

 

 

Gwarancja wyjątkowej czystości powietrza dla Twojego zdrowia

Filtry Klimatyzator Toshiba Haori

Zaletą klimatyzatora HAORI jest wydajny i skuteczny system filtrów odpowiedzialny za czyste powietrze w pomieszczeniu, wolne od wirusów, bakterii, alergenów czy cząsteczek smogu. Dzięki zastosowaniu systemu Toshiba ULTRA PURE urządzenie eliminuje do 95% cząsteczek PM 2,5. Zdrowe i świeże powietrze uzyskuje się także dzięki zastosowaniu wymiennika MAGIC COIL. Ponadto, w jednostce wewnętrznej HAORI zastosowano jonizator plazmowy odpowiedzialny za wytwarzanie ozonu, który działa wiruso- i bakteriobójczo. Zaletą jest także funkcja samooczyszczenia, zapewniająca stałą wydajną pracę systemu filtrującego powietrze.

Ciekawostka – Co tak na właściwie oznacza HAORI?

Nazwa HAORI nie jest przypadkowa ponieważ w języku japońskim słowo „Haori” to część japońskiego stroju formalnego noszonego między innymi przez pana młodego w czasie ceremonii ślubnej jako nieodłączna, zewnętrzna część stroju, który składa się także z kimona schowanego w spodnie (hakama). Strój Haori najczęściej występuje w kolorze czarnym lub szarym, a z przodu i z tyłu znajduje się biały herb rodzinny. Tekstylny front ma właśnie nawiązywać do tradycyjnego stroju japońskiego.

 

Haori formal jacket

 

Sprawdź co możesz zyskać wybierając klimatyzator Toshiba Haori?

Sprawdź koniecznie nasze atrakcyjne upusty na klimatyzator Toshiba Haori i Pakiety Korzyści. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń na numer 667 850 729 i uzyskaj darmową wycenę! 

Inne teksty na blogu