Pompa ciepła to energooszczędne, komfortowe i tanie w eksploatacji źródło ciepła
Sprawdza się zarówno na etapie modernizacji istniejącego budynku, jak i budowy nowego domu czy apartamentu/biura

Sprawdź dlaczego warto pomyśleć o montażu pompy ciepła

Zamów darmowy projekt i wycenę pompy ciepła dla twojego domu

  *pola wymagane

  Właściwy dobór pompy ciepła

  Coraz więcej mówi się na temat konieczności ograniczania emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Doskonałym pomysłem na przyjazne dla środowiska ogrzewanie domu jest montaż pompy ciepła. Jest to opłacalne również z ekonomicznego punktu widzenia. Koszt produkcji 1 kWh energii cieplnej jest nawet dwukrotnie niższy w porównaniu z ogrzewaniem za pomocą paliw stałych.

  Pompa ciepła – tanie ogrzewanie w każdym domu

  Interesuje Cię instalacja pompy ciepła, ale nie wiesz od czego zacząć? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Zawsze szczegółowo analizujemy zapotrzebowanie budynku, co umożliwia nam najlepszy dobór pompy ciepła. Realizacja przebiega sprawnie i bezstresowo, ponieważ wszystkim zajmują się doświadczeni monterzy. Trzymamy się ustalonych terminów, dlatego od początku wiesz, kiedy zyskasz dostęp do taniego i ekologicznego ogrzewania.

  Korzystamy z podzespołów sprawdzonych producentów, dzięki czemu mamy pewność co do ich jakości. Przy prawidłowym użytkowaniu, pompa ciepła będzie ogrzewać dom nawet przez kilkadziesiąt lat. Jeżeli jednak pojawią się problemy techniczne, jesteśmy do dyspozycji. Prowadzimy serwis pomp ciepła, dlatego wystarczy się z nami skontaktować, a nasi specjaliści zajmą się problemem.

  Czy wiesz że?

  Czas zwrotu inwestycji w pompę ciepła wynosi średnio od 5 do 7 lat. Co istotne, decydując się na modernizację domu w oparciu o pompę ciepła możesz starać się o dofinansowanie.
  Pompy ciepła są ekonomiczne w eksploatacji, a przy tym bezobsługowe. Wpływają też na zmniejszenia zużycia paliw konwencjonalnych, a w konsekwencji mają pozytywny wpływ na jakość powietrza i środowisko!.
  Pompę ciepła cechuje długa żywotność. Przy odpowiedniej instalacji oraz użytkowaniu, pompa będzie generować ciepło przez okres nawet do 25 lat!

  Ogrzewanie dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii

  Powietrzne pompy ciepła wykorzystują energię odnawialną, skumulowaną w powietrzu. Dzięki temu stanowią ekonomiczne źródło energii, pozwalające na ograniczenie zużycia paliw kopalnych oraz tanią, wieloletnią eksploatację.
  Uzyskiwane dzięki pompom ciepło przyczynia się do redukcji zanieczyszczeń, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów ogrzewania budynku.

  Warto podkreślić komfort użytkowania – uzyskiwany dzięki pracy automatycznej urządzenia.

  Pompa ciepła wspaniale sprawdza się przy budowie nowego domu, ale i przy modernizacji istniejącego budynku. Stanowić może wyłączne źródło ciepła bądź może współpracować z innymi urządzeniami grzewczymi.

  Opinie klientów

  Polecam Firmę Chill it. Montaż sprawny szybki i fachowy. Wszystko na 5+

  Edyta

  Błyskawiczny kontakt, rzetelne informacje, dobra oferta. Na montaż panowie przybyli punktualnie, wszystko przeprowadzone czysto i sprawnie, nawet pył po wierceniu posprzątany, że nie wspomnę o mistrzowskim rozwiązaniu problemów, które ujawniły się podczas montażu. Bardzo polecam!

  Joanna

  Wspaniała obsługa, profesjonalne i elastyczne podejście. Świetne podejście i zrozumienie potrzeb klienta. Gorąco polecam tę firmę.

  Yaroslav

  Firma bardzo rzetelna doskonały kontakt. Szybka realizacja zamówienia. Urządzenie działa bardzo dobrze. Serdecznie polecam wszystko.

  Dariusz

  Bardzo profesjonalna firma, terminowa instalacja, a Pan który montował u mnie sprzęt bardzo cierpliwy, mimo niespodziewanych trudności. Szczerze polecam. Mąż twierdzi, że to bardzo dobrze zainwestowane pieniążki i upały nam już nie straszne.

  Agnieszka

  Ustalony termin montażu – wszystko gra!
  Profesjonalny montaż – wszystko gra!
  Serwis posprzedażowy – wszystko gra!
  Polecam !

  Krzysztof

  Polecam 💪😀💪💯
  Firma mega profesjonalna 👍
  Cały proces zakupowy: oferta, kontakt, montaż – pełen profesjonalizm (ekipa montażowa bardzo uprzejma, wszystko wyjaśniła, ustawiła, posprzątała) oceniam 5/5
  Ceny bardzo przystępne 💲🙏👍

  Mariusz

  Rzetelna praca, szybko zrealizowana w dostępnej cenie.

  Olga

  Szybko sprawnie solidnie. Kilka ofert do wyboru. Firma na 5. Polecam.

  Agata

  Rewelacyjny kontakt, fachowe wykonanie, czystość pracy. Bardzo polecam 😊

  Dominika

  Polecam. Od pierwszego wykonanego przeze mnie telefonu do realizacji znakomity kontakt. Tak jak zostało ustalone tak zrobione 🙂

  Piotr