Pompy ciepła

Sprawdź dlaczego warto pomyśleć o montażu pompy ciepła.

Właściwy dobór pompy ciepła.

Coraz więcej mówi się na temat konieczności ograniczania emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Doskonałym pomysłem na przyjazne dla środowiska ogrzewanie domu jest montaż pompy ciepła. Jest to opłacalne również z ekonomicznego punktu widzenia. Koszt produkcji 1 kWh energii cieplnej jest nawet dwukrotnie niższy w porównaniu z ogrzewaniem za pomocą paliw stałych.

 

Pompa ciepła – tanie ogrzewanie w każdym domu.

Interesuje Cię instalacja pompy ciepła, ale nie wiesz od czego zacząć? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Zawsze szczegółowo analizujemy zapotrzebowanie budynku, co umożliwia nam najlepszy dobór pompy ciepła. Realizacja przebiega sprawnie i bezstresowo, ponieważ wszystkim zajmują się doświadczeni monterzy. Trzymamy się ustalonych terminów, dlatego od początku wiesz, kiedy zyskasz dostęp do taniego i ekologicznego ogrzewania.

 

Korzystamy z podzespołów sprawdzonych producentów, dzięki czemu mamy pewność co do ich jakości. Przy prawidłowym użytkowaniu, pompa ciepła będzie ogrzewać dom nawet przez kilkadziesiąt lat. Jeżeli jednak pojawią się problemy techniczne, jesteśmy do dyspozycji. Prowadzimy serwis pomp ciepła, dlatego wystarczy się z nami skontaktować, a nasi specjaliści zajmą się problemem.

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą!

W  trakcie rozmowy otrzymasz wstępną wycenę!