Rekuperacja

Sprawdź jak rekuperacja wpływa na Twoje zdrowie i budżet.

Instalacja rekuperacji w domu i biurze.

Nowoczesne, maksymalnie szczelne budynki paradoksalnie wcale nie są zdrowe! Odpowiednia wentylacja jest niezbędna do zachowania dobrego samopoczucia – jeśli jej brakuje, w domu mogą rozwijać pleśni i grzyby, a domownicy będą czuć się ospali i pozbawieni energii. Ekonomicznym rozwiązaniem tego problemu jest właśnie instalacja rekuperacji, czyli centralnej wentylacji z odzyskiem ciepła. Rekuperacja w domu przydaje się szczególnie w kuchni, gdzie podczas gotowania powietrze wyjątkowo szybko staje się nieświeże. Dobry projekt rekuperacji pozwoli Ci odetchnąć pełną piersią, a jednocześnie odzyskiwać ciepło z nagrzanego, zużytego powietrza.

Jeżeli chcesz zapewnić komfortowe warunki swoim pracownikom, rekuperacja w biurze to rozwiązanie dla Ciebie. Stały dostęp do świeżego powietrza ułatwia koncentrację, co z pewnością zauważysz po rosnącej efektywności zespołu. Korzyści z rekuperacji nie kończą się na zapewnieniu świeżego powietrza bez wychładzania pomieszczenia – tutaj dopiero się zaczynają.

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy system rekuperacji!

Żeby system rekuperacji zapewniał maksymalne możliwe efekty, musi być odpowiednio dobrany do budynku. Zapewniamy nie tylko montaż, ale też dobór najlepszej wentylacji dla Twojego domu lub biura. Bierzemy pod uwagę głównie potrzebną wydajność, dlatego sprawdzamy powierzchnię użytkową budynku oraz wysokość pomieszczeń. W naszej ofercie zapewniamy też urządzenia, które mają odpowiedni spręż, czyli siłę, z jaką powietrze jest wtłaczane do nawiewników i wywiewników. Dzięki temu, nasza rekuperacja jest skuteczna i spełnia swoje zadanie, w przeciwieństwie do najtańszych urządzeń, których jedynym atutem jest niska cena.

Z tego samego powodu nie polecamy korzystać z usług lokalnych „fachowców”, którzy podejmą się praktycznie każdego zlecenia i montują rekuperację z przypadku. Żeby system rekuperacji zapewniał maksymalną wydajność trzeba mądrze podejść do jego instalacji. Dobierzemy najlepsze miejsce do montażu rekuperatora – możemy zaprojektować system na etapie budowy domu lub w budynku, który już pozostaje w użytku.

Chcesz odetchnąć świeżym powietrzem? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą!

W  trakcie rozmowy otrzymasz wstępną wycenę!