Rekuperacja pozwala na wymianę zużytego powietrza, obfitującego w dwutlenek węgla, na czyste powietrze, pobierane z zewnętrzne.
To ekonomiczne rozwiązanie dla Twojego biura i domu. Pozwala na odzyskiwanie energii i obniżanie rachunków.

Sprawdź jak rekuperacja wpływa na Twoje zdrowie i budżet.

Podaj swoje dane, byśmy mogli się z Tobą skontaktować

  *pola wymagane

  Instalacja rekuperacji w domu i biurze

  Nowoczesne, maksymalnie szczelne budynki paradoksalnie wcale nie są zdrowe! Odpowiednia wentylacja jest niezbędna do zachowania dobrego samopoczucia – jeśli jej brakuje, w domu mogą rozwijać pleśni i grzyby, a domownicy będą czuć się ospali i pozbawieni energii. Ekonomicznym rozwiązaniem tego problemu jest właśnie instalacja rekuperacji, czyli centralnej wentylacji z odzyskiem ciepła. Rekuperacja w domu przydaje się szczególnie w kuchni, gdzie podczas gotowania powietrze wyjątkowo szybko staje się nieświeże. Dobry projekt rekuperacji pozwoli Ci odetchnąć pełną piersią, a jednocześnie odzyskiwać ciepło z nagrzanego, zużytego powietrza.

  Jeżeli chcesz zapewnić komfortowe warunki swoim pracownikom, rekuperacja w biurze to rozwiązanie dla Ciebie. Stały dostęp do świeżego powietrza ułatwia koncentrację, co z pewnością zauważysz po rosnącej efektywności zespołu. Korzyści z rekuperacji nie kończą się na zapewnieniu świeżego powietrza bez wychładzania pomieszczenia – tutaj dopiero się zaczynają.

  Dobierzemy dla Ciebie najlepszy system rekuperacji!

  Żeby system rekuperacji zapewniał maksymalne możliwe efekty, musi być odpowiednio dobrany do budynku. Zapewniamy nie tylko montaż, ale też dobór najlepszej wentylacji dla Twojego domu lub biura. Bierzemy pod uwagę głównie potrzebną wydajność, dlatego sprawdzamy powierzchnię użytkową budynku oraz wysokość pomieszczeń. W naszej ofercie zapewniamy też urządzenia, które mają odpowiedni spręż, czyli siłę, z jaką powietrze jest wtłaczane do nawiewników i wywiewników. Dzięki temu, nasza rekuperacja jest skuteczna i spełnia swoje zadanie, w przeciwieństwie do najtańszych urządzeń, których jedynym atutem jest niska cena.

  Z tego samego powodu nie polecamy korzystać z usług lokalnych „fachowców”, którzy podejmą się praktycznie każdego zlecenia i montują rekuperację z przypadku. Żeby system rekuperacji zapewniał maksymalną wydajność trzeba mądrze podejść do jego instalacji. Dobierzemy najlepsze miejsce do montażu rekuperatora – możemy zaprojektować system na etapie budowy domu lub w budynku, który już pozostaje w użytku.

  Chcesz odetchnąć świeżym powietrzem? Skontaktuj się z nami!

  Czy wiesz że?

  Rekuperacja pozwala na wymianę “zużytego” powietrza, obfitującego w dwutlenek węgla na świeże, czyste, zewnętrzne powietrze. Co więcej poprawisz komfort snu, ponieważ oddychasz świeżym powietrzem zewnętrznym i to bez konieczności otwierania budynku i jego wychładzania.
  Zastosowaniu rekuperacji wpływa na lepsze samopoczucie i zapobieganie chorobom. Oddychasz czystym powietrzem pozbawionym alergenów. To także doskonałe narzędzie do walki ze smogiem, kurzem, a nawet zarodnikami pleśni i grzybów.
  Rekuperacja to rozwiązanie ekonomiczne, pozwalające na odzyskiwanie energii i wpływające na obniżenie zapotrzebowania budynku na ciepło. W krótkim czasie zaobserwujesz zmniejszone opłaty za energię elektryczną, gaz czy inne paliwa. System grzewczy działa krócej (później się załącza i wcześniej wyłącza), a Ty cieszysz się z niższych rachunków.

  Co to jest rekuperacja?

  Rekuperacja to nic innego jak mechaniczna, energooszczędna wentylacja pomieszczeń. Jej zasada działania polega na ruchu powietrza wytwarzanym przez urządzenie – maszynę zwaną rekuperatorem. Rekuperator odpowiada za dostarczanie świeżego powietrza z zewnątrz, przy jednoczesnym wyciągnięcie na zewnątrz powietrza zanieczyszczonego, obfitującego w dużą zawartość dwutlenku węgla. Co więcej rekuperator dba o to, aby odzyskiwać ciepło z nagrzanego, wilgotnego i brudnego powietrza.

  Pozyskane w ten sposób powietrze zyskuje na jakości, jest przefiltrowane, a zatem pozbawione drobin kurzu, insektów i większych zanieczyszczeń. Powietrze pozyskane w procesie rekuperacji wpływa na poprawę samopoczucia domowników, ich zdrowie, a rekuperacja stanowi doskonałe narzędzie do walki ze smogiem.

  Opinie klientów

  Ustalony termin montażu – wszystko gra!
  Profesjonalny montaż – wszystko gra!
  Serwis posprzedażowy – wszystko gra!
  Polecam !

  Krzysztof

  Błyskawiczny kontakt, rzetelne informacje, dobra oferta. Na montaż panowie przybyli punktualnie, wszystko przeprowadzone czysto i sprawnie, nawet pył po wierceniu posprzątany, że nie wspomnę o mistrzowskim rozwiązaniu problemów, które ujawniły się podczas montażu. Bardzo polecam!

  Joanna

  Polecam 💪🙂💪💯
  Firma mega profesjonalna 👍
  Cały proces zakupowy: oferta, kontakt, montaż – pełen profesjonalizm (ekipa montażowa bardzo uprzejma, wszystko wyjaśniła, ustawiła, posprzątała) oceniam 5/5
  Ceny bardzo przystępne 💲🙏👍

  Mariusz

  Rzetelna praca, szybko zrealizowana w dostępnej cenie.

  Olga

  Fachowe doradztwo, miła i profesjonalna obsługa. Sprzęt cichy, a co najważniejsze sterowanie z prostej aplikacji na telefonie….
  Komfort na gorące dni

  Agnieszka

  Wspaniała obsługa, profesjonalne i elastyczne podejście. Świetne podejście i zrozumienie potrzeb klienta. Gorąco polecam tę firmę.

  Yaroslav

  Polecam Firmę Chill it. Montaż sprawny szybki i fachowy. Wszystko na 5+

  Edyta

  Szybko sprawnie solidnie. Kilka ofert do wyboru. Firma na 5. Polecam.

  Agata

  Firma bardzo rzetelna doskonały kontakt. Szybka realizacja zamówienia. Urządzenie działa bardzo dobrze. Serdecznie polecam wszystko.

  Dariusz

  Rewelacyjny kontakt, fachowe wykonanie, czystość pracy. Bardzo polecam 😊

  Dominika

  Polecam. Od pierwszego wykonanego przeze mnie telefonu do realizacji znakomity kontakt. Tak jak zostało ustalone tak zrobione 🙂

  Piotr

  Pełen profesjonalizm, polecam.

  Jarek

  Wszystko profesjonalne, montaż extra!!!! Bardzo polecam!!!

  Kolunio