SprzętToshiba Shorai Edge

Szybki rzut oka na nowość w gamie Toshiby

Klimatyzator ścienny Toshiba z serii Shorai Edge to następca niezwykle udanego i chwalonego modelu Shorai. Z punktu widzenia wygody użycia i walorów estetycznych klimatyzatory typu split niepodzielnie królują w polskich domach. W tym artykule dowiecie się co nowego ma nam do zaproponowania najnowszy split od Toshiby.

 

Estetyka

To co rzuca się w oczy podczas pierwszego kontaktu z Shorai Edge, to unikatowa stylistyka krawędziowego wykończenia. Matowa powierzchnia obudowy wygląda świetnie i pasuje do każdego pomieszczenia tworząc atmosferę elegancji. Z pewnością nie zaburzy aranżacji żadnego wnętrza.

Pilot Toshiba ShoraiFunkcjonalność

W klimatyzacji dobry wygląd to jednak nie wszystko. Toshiba Shorai Edge prezentuje szereg innowacyjnych funkcjonalności. W stosunku do poprzednika, Shorai Edge osiąga jeszcze lepsze parametry efektywności energetycznej dla chłodzenia i grzania przy jeszcze niższym zużyciu prądu oraz wyższej kulturze pracy.

 

Efektywność energetyczna na 3 plusy 

Urządzenia klimatyzacyjne producentów segmentu premium charakteryzują się komponentami najwyższej klasy. Klimatyzatory firmy Toshiba są znane ze swojej niezawodności, gdyż zapewniają wieloletnią, bezawaryjną pracę. Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji sprężarki inwerterowej Toshiba, Shorai Edge uzyskuje klasę energetyczną nawet A+++/A+++, o stopień lepszą od poprzednika. Co więcej, klimatyzator jest gotowy do pracy w ekstremalnych warunkach temperaturowych – od -15*C do 46*C w trybie chłodzenia i od -15*C do 24*C w trybie grzania. Dzięki siedmiu wariantom wydajności zapewnia moc chłodniczą od 2 do 7 kW oraz moc grzewczą od 2,5 do 8 kW.

SEER

Cicha praca – drugie imię Shorai Edge!

Dobry split powinien funkcjonować w taki sposób, aby użytkownik nie wiedział że pracuje. Drogą do tego jest cicha praca. Głośna jednostka wewnętrzna potrafi skutecznie uprzykrzyć życie i zabić całą radość z posiadania w domu klimatyzacji. Shorai Edge może wyznaczać standardy w swojej klasie generując tylko 19dB(A) równe poziomowi szeptu. Ten poziom głośności to wizytówka marek premium.

Czyste i zdrowe powietrze

W dzisiejszych czasach klimatyzacja nie odpowiada wyłącznie za regulację temperatury, ale również za eliminowanie wszystkich czynników potencjalnie szkodliwych dla zdrowia. Dzięki temu rośnie komfort i bezpieczeństwo użytkowników urządzenia.

W klimatyzatorze Toshiba za czystość powietrza odpowiadają filtry Toshiba Ultra Pure wyłapujące zanieczyszczenia PM2.5 oraz neutralizujące wirusy, pleśń, bakterie oraz brzydkie zapachy.

Sprawdź broszurę aby dowiedzieć się więcej o tym w jaki sposób Shorai Edge dba o powietrze w twoim domu.

Innowacyjna poprawa samopoczucia

Dzięki Systemowi sterowania nawiewem powietrza HADA Care Flow, klimatyzator rozprowadza nadmuchiwane powietrze równolegle do sufitu pomieszczenia.

Dzięki temu użytkownicy nie są narażeni na bezpośredni nawiew z urządzenia. 

HADA Care flow

Kontrola klimatyzacji gdziekolwiek jesteś

Nowy model umożliwia pełną zdalną funkcjonalność dzięki zastosowalnemu modułowi WiFi instalowanego pod obudową. Oprogramowanie na smartfony umożliwia podłączenie do pięciu użytkowników i do dziesięciu urządzeń.

 

Sprawdź cennik urządzeń Toshiba Shorai Edge

 

Multimedialna prezentacja

W przypadku tego modelu producent postanowił przygotować dla Was krótki film prezentujący urządzenie. Będzie on szczególnie pomocny aby pokazać jak bardzo Toshiba stawia na jakość w 2020 roku.